«БІЗДІҢ УАҚЫТ» Ыбырай Алмат

Нұр-Сұлтан қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің 12-сынып оқушысы Ыбырай Алмат «Біздің уақыт» радиошоуында қонақта болды.

Ыбырай Алмат бағдарлама жүргізушілерінің қойған сұрақтарына жауап беріп, өз пікірін білдіріп отырды.

Халықаралық Бакалавриат мектебінің 12-сынып оқушысының таңдауы «Құрылыс және қоршаған орта инженериясы» мамандығына түсіп отыр. Оның ойынша, бұл мамандық - өте өзекті әрі пайдалы сала. Келешекте ол Америка Құрама Штаттары, Венгрия елдерінде тәжірибе алмасып, туған елге оралуды жоспарлап отыр.

«БІЗДІҢ УАҚЫТ»: Далер Рамазанов

Нұр-Сұлтан қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің 12-сынып оқушысы Рамазанов Далер AstanaFM радиосы «Біздің уақыт» бағдарламасында қонақта болды.

Бағдарлама жүргізушілері қызықтырған сұрақтарын қойып, Далермен жақыннан танысты.

Далер Нидерландыдағы Гронинген  университетіне құжаттар тапсырып қойған, енді тек Халықаралық Бакалавриат дипломын күтіп отыр. Университетте оқу АҚШ-қа қарағанда қысқартылған, яғни интенсивті түрде 3 жыл білім алады. Урбанистика мамандығын таңдап отыр. Бұл - Қазақстанда аса кең дамымаған сала. Урбанистика - бұл өз алдына қаланың тіршілік әрекеті үрдістері, жүйесі туралы ілім.

«БІЗДІҢ УАҚЫТ»: Жанетта Әбдікерімова мен Қырмызы Арын

Нұр-Сұлтан қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің 9 «D» сынып оқушылары Жанетта Әбдікерімова мен Қырмызы Арын «Біздің уақыт» радиошоуында қонақта болды.

Қыздар микрофон алдында жүргізушілердің сауалдарына жауап беріп, өз ойларын білдірді.

«БІЗДІҢ УАҚЫТ»: Аружан Абилова

Дәстүрге сай Нұр-Сұлтан қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің 10-сынып оқушысы Абилова Аружан «Біздің уақыт» радиошоуында қонақта болды.

Аружан мектепте физика, математика пәндеріне қызығушылық танытатынын айтып өтті. Ол бастауыш сыныптан түрлі олимпиадаларға, викториналық сайыстарға қатысып, жүлделі орындарға ие болып келе жатыр.

«БІЗДІҢ УАҚЫТ»: ФАТИМА РИШАТҚЫЗЫ

Нұр-Сұлтан қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің 10 «В» сынып оқушысы Фатима Ришатқызы «Біздің уақыт» радиошоуында қонақта болды.